Sosyal Medya

9 Mayıs Pazar Menajerimi Ara 37.Bölüm Tek Parça Full İzle

9 Mayıs Pazar Menajerimi Ara 37.Bölüm Tek Parça Full İzle.... Star TV'de pazar günlerinin vazgeçilmez dizisi haline gelen Menajerimi Ara yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilerek ve beğenilerek izlenen ekranların en farklı dizilerinden olan Menajerimi Ara 36.Bölümü ile yine izleyicisini etkileyecek. Sevilerek izlenen Menajerimi Ara 37.Bölümü ile 9 Mayıs Pazar saat 20:00'den itibaren Star TV'de olacak.


 
Çınar’ın verdiği metot oyunculuğu tavsiyelerinin ardından kleptomani hastası bir karaktere hazırlanan Arzu’nun karakterin tam olarak ne hissettiğini anlamak için hırsızlık yapması onu Çınar’la beraber nezarethaneye düşürürken yardımlarına Ceyda koşar. Polislerden kaçarken çektikleri video sonucu Arzu rolü kapar ve ilk kez sete çıkar. 

 
Set kurallarından ve adabından bihaber olan Arzu’nun yardımına Çınar yetişir. İrem’le çalışmayı kabul eden Barış’ın İrem’e olan öfkesinin sebebi ortaya çıkar.  Geçmişte yaşadıklarından dolayı İrem’i affedemeyen Barış, İrem ve Dicle’nin yakınlaşmalarından oldukça rahatsızlık duyar. Yıllar önce beraber çalıştığı çocuk oyuncu Cüneyt’in peşine düşen Peride ise yıllar sonra ona yeni bir proje ayarlamanın mutluluğunu yaşarken Cüneyt’in Peride’den sakladığı büyük sır emektar oyuncunun hayatını tehlikeye sokacaktır.

 
Aynı tiyatro oyununda yer alan Bâlâ Atabek ve Burcu Altın Deprem’in arasındaki kavga, Dicle ve Kıraç’ı bir kez daha karşı karşıya getirir.  İkili arasında çıkan tartışma sonucu Kıraç, Dicle’yi ajansta tutmak için yaptıklarını Dicle’nin yüzüne vururken; Dicle ise Barış’ı Kıraç’ın ikna ettiğini öğrenmesiyle yıkılır.

 
 

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al