Sosyal Medya

Amazon Bitcoin ile ödeme kabul edecek!

Amazon Bitcoin ile ödeme kabul edecek!.... Kripto paralar gün geçtikçe farklı platformlarda geçerlilik kazanıyor. İddiaya göre Amazon da Bitcoin ile ödeme kabul edecek.


 
İngiltere merkezli bir gazetenin iddialarına göre dev alışveriş sitesi Amazon, Bitcoin ile ödeme kabul edecek. Amazon bu planını yıl sonuna kadar geçerliliğe sokmayı hedefliyor. İnternet devi, bir kripto para birimi ve blok zinciri lideri için bir iş ilanı yayınlamıştı. O zamandan beri Bitcoin ile ödeme söylentilerine konu olan Amazon için durum biraz daha netlik kazandı. 

 
Şirket, “blok zinciri, dağıtılmış defter, merkez bankası dijital para birimleri ve kripto para biriminde alan uzmanlığından yararlanabilecek” birini işe almayı hedefliyor. Tüm bu işaretler, şirketin kripto para ile işlem yapmaya başlayacağının kanıtı diyebiliriz.
 
Amazon, kripto para ile ödeme kabul edecek!

 
İş ilanının ardından bir İngiliz iş gazetesi, e-ticaret devinin bu yıl içinde Bitcoin ile ödeme kabul etmeye başlayacağını duyurdu. Eğer bu durum gerçekleşirse kripto para sektörü ciddi anlamda tavan yapacaktır. Haberin kaynağı ayrıca şu ifadeleri kullandı: "Bu sadece gelecekte bir tarihte kripto para birimi ödeme çözümleri başlatma hareketlerinden ibaret bir konu değil. Bu, aynı zamanda, Amazon’un nasıl çalışacağına dair gelecekteki mekanizmanın eksiksiz, iyi tartışılmış bir biçimde inşa edilmesinin bir parçası."
 
Durum bununla da sınırlı kalmıyor. Başka br kaynak şirketin Ethereum, Cardano ve Bitcoin Cash gibi kaynaklardan da ödeme kabul edeceğini bildiriyor. Kaynağa göre bu süreç uzun sürmeyecek.
 
 
Kaynak: Teknolojioku.com

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al