Baş Tacım 44.Bölüm Fragmanı İzle 5 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı İzle


04-08-2021 20:10

Baş Tacım 44.Bölüm Fragmanı İzle 5 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı İzle.... Kanal 7'nin yabancı dizisi Baş Tacım 44.Bölümü ile ekranlara gelecek. Her gün birbirinden heyecanlı sahneleri ile ekranlara gelen Baş Tacım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak?


 

SAVİTA’DAN ACIMASIZ KARAR
 
Baş Tacım’da bu akşam Manav Vandita ve kayınvalidesini yemeğe davet eder. Vinut da Mancu’nun eşi olduğu için yemeğe katılır. Archana’nın ailesinden hiç kimseyi istemeyen Savita ne yapacak?

 
43. Bölüm
 
Rasika Archana’yı arayıp Vandita’nın onu görmek istediğini söyler. Archana ve Manav Vandita’nın yanına gittiğinde Rasika’nın yalan söylediğini öğrenir. Rasika Vandita’dan Manav ve Archana’ya tokat atmasını ister. Bunu duyan ikili yıkılır. Vandita ilk olarak kabul etmese de ağabeyi ve yengesine tokat atmak zorunda kalır. Acit’in Vandita’ya kötü davrandığını anlayan Savita kızının düştüğü durum karşısında kahrolur. Manav amcasının isteği üzerine Acit ve ailesini yemeğe çağırır. Yemeğe Mancu ve Vinut da katılır. Yemekten sonra Savita’nın beklenmedik tepkisi üzerine Archana ne yapacak?

Fragman Birazdan!Bu site, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için tanımlama bilgileri kullanır. İzin verir misiniz?