Sosyal Medya

Bahar Gelir Kimdir? Kanal 7 Bahar Kapıda Programı Sunucusu

Bahar Gelir Kimdir? Kanal 7 Bahar Kapıda Programı Sunucusu..... Kanal 7'nin yeni programı Bahar Kapıda ilk bölümü ile 4 Temmuz Pazar gününde ekranlara geldi. İlk bölümü ile beğenilen programlardan olan Bahar Kapıda'nın sunucusu Bahar Gelir de merak edilen kişilerden oldu. Bahar Gelir kimdir? Kaç yaşında? Nereli?


 
Bahar Gelir 28 Mart 1989 tarihinde Malatya’da dünyaya geldi. Aslen Malatyalı olan Bahar Gelir, Koç burcudur.
 
Bahar Gelir Kimdir?
Bahar Gelir eğitim hayatını İzmir’de tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü”nü kazanan Bahar Gelir tam bir müzik tutkunudur.
  Arkeoloji eğitimi tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi’nde Müzik Cemiyeti eğitimini de tamamlayan Bahar Gelir 2008 yılından beri sahne almaktadır.
 
2014 senesinde Selami Şahin’le tanışan başarılı müzisyen 2016 senesinde “Eflatun Türküler” projesinde yer almıştır. 2017 yılında “İlla” adını taşıyan ilk albümünü DMC etiketiyle Selami Şahin yönetmenliğinde çıkaran Bahar Gelir’in albümünde Mustafa Sayan, Selami Şahin, Doğuş ve Serdar Ortaç’ın da besteleri bulunmaktadır. Kendine özgü sesiyle dinleyicilerin gönlünü fetheden Bahar Gelir bu sene 50’nci yılı için hazırlanan saygı albümünde “Alın Yazımsın” şarkısını seslendirmiştir.

 
Bahar Gelir Albümleri
2017 – İlla

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al