Sosyal Medya

Baht Oyunu BizdeBöyle.Net Sitesi Gerçekte Var mı?

Baht Oyunu BizdeBöyle.Net Sitesi Gerçekte Var mı?.... Baht Oyunu dizisi ilk bölümü ile 15 Haziran Salı günü ekranlara geldi. Dizide medya şirketinin kullandığı bizdeböyle.net adresi ise merak edildi. Gerçekte böyle bir site var mı araştırılıyor.


 
Erkan Birgören ve Tuna Kıygı’nın senaristliğini yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor.
 
Başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

 
‘Baht Oyunu’ ilk aşkı Rüzgar ile mutluluğu yakalayamazsa ailesinin kadınlarının kötü bahtını yaşayıp sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada’nın, batıl inançlarını sorgulamasına sebep olan Bora ile tanışması sonrasında yaşadığı eğlenceli maceraları konu alacak.
 
ADRES KULLANILIYOR MU?

 
bizdeboyle.net web sitesi yeni satın alınmış site olarak görünüyor. Yakın zamanda açılacağı yazılan sitede neler olacak henüz belli değil. Sitenin yapımcılar tarafından mı alındığı yoksa başkaları tarafından mı alındığı ise meçhul.

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al