Sosyal Medya

Baş Belası Dizisi 4.Bölüm Tek Parça İzle 11 Temmuz Pazar

Baş Belası Dizisi 4.Bölüm Tek Parça İzle 11 Temmuz Pazar.... ATV'nin yeni dizisi Baş Belası 4.bölümü ile ekranlara geliyor. Geçtiğimiz hafta 2.bölümü yayınlanan Baş Belası sevilerek izlenen dizilerden olmuştu. 4.bölümü ile 11 Temmuz Pazar saat 20:00'den itibaren izleyicisi ile buluşacak olan Baş Belası'nda neler yaşanacak?


 
"Polisiyeleri ben de sevebilirdim, masum insanlar ölmeseydi..."
 
Kadir'in ölümü İpek'in hayatında önemli bir kırılmaya neden olur. Şahin, Mehmet Amir'e İpek'in Kadir'le görüşmesinin de içinde olduğu olay yeri tutanağını verir. Bu tutanak işleme konursa İpek'in emniyette çalışması imkansız hale gelecektir. Başından beri İpek'i istemeyen Şahin ayağına gelen bu fırsatı kullanmak istemektedir. İpek işini kaybetme korkusu yaşasa da görevini yapmaktan geri durmaz. Bir gecekondunun bodrum katındaki gizli mezarda bir ceset bulunur. Emniyete gelen bir telefon bulunan cesedin dedesine ait olduğunu söyler. Cinayet büro ekibi sadece İpek'le iletişim kuran bu adamın katil olduğunu düşünse de İpek yaptığı incelemelerle geçmişte yaşanmış hüzünlü bir aşk hikayesini ortaya çıkarır. Ancak yaptığı bu araştırma İpek'in hayatını tehlikeye atacaktır. Durumu fark eden Şahin, İpek'i korumak için harekete geçer.

 

 

BAŞ BELASI 4.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al