Sosyal Medya

Baş Belası Dizisi 8.Bölüm Tek Parça İzle 6 Ağustos Çarşamba

Baş Belası Dizisi 8.Bölüm Tek Parça İzle 6 Ağustos Çarşamba.... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Baş Belası 6.bölümü ile ekranlara geliyor. Geçtiğimiz hafta 7.bölümü yayınlanan Baş Belası 8.bölümü ile 6 Ağustos Çarşamba saat 20:00'den itibaren izleyicisi ile buluşacak olan Baş Belası'nda neler yaşanacak?


 

 


 
"Artık eminim, emniyette köstebek var!"
 
Emniyetten ayrılarak tek başına 'Şebeke'nin peşine düşen Şahin, kendisine kurulan tuzaktan kurtulsa da İpek'in kaçırıldığını öğrenir. Emniyeti işe karıştırmadan İpek'i kurtarmak için harekete geçen Şahin, İpek'in bıraktığı ipuçlarını takip ederek iz sürmeye başlar. Cinayet büro Şahin'i görevine dönmeye ikna etmeye çalışırken, orman yolunda bulunan bir ceset ekibi harekete geçirir. Cinayeti çözmeye çalışan ekibin elde ettiği kanıtlar, Şahin'in arkadaşı Uğur'u işaret etmektedir. Bu durum Şahin'e cinayet büroya dönmekten başka seçenek bırakmaz. Bugüne kadar karşılaştığı cinayetlerden çok farklı olan bu vaka, Şahin'in en büyük sınavlarından birini vermesine sebep olacaktır. Şahin bu sınavı verirken İpek'in gözlem gücüne ve analizlerine ihtiyaç duyar. Ekibin umudunun tükendiği ve davanın kapanacağı noktada, İpek sonucu değiştirecek çözümü bulabilecek midir?

 

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al