Sosyal Medya

Bir Şansım Olsa 57.Bölüm İzle 31 Temmuz Cumartesi

Bir Şansım Olsa 57.Bölüm İzle 31 Temmuz Cumartesi.... Bir Şansım Olsa Son Bölüm Tek Parça Full İzle... Show TV'de cumartesi ve pazar günleri izleyicisi ile buluşan Bir Şansım Olsa yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilerek ve beğenilerek izlenen programda bir şansım olsa diyenlerin hikayeleri anlatılıyor. Herkesin istediği bir şans belki ama o şansın şuan sizde olduğunu unutmayın! Nefes alıyorsanız hala bir şansınız var demektir! diyerek izleyenleri etkileyen Bir Şansım Olsa 57.Bölüm ile 31 Temmuz Cumartesi saat 13:00'ten itibaren Show TV'de yayınlanıyor.


 

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Ayşegül Günay'ın, yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği 'Bir Şansım Olsa'  pişmanlık duyanlara kapılarını açacak. İkinci bir şans isteyenlerin başvuracağı, "keşke"lerine çözüm arayacağı programda gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleşecek.

"Zaman makinesine girip, hayatınızla ilgili neyi değiştirmek isterdiniz?" sorusuna cevap arayan, geçmişlerinde pişmanlıklar ve hayal kırıklıkları olanlar bu programda bir şans daha isteyecek.

BİR ŞANSIM OLSA 57.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al