Sosyal Medya

Fındıkkıran ve Dört Diyar Ne Zaman Çekildi? Nerede Çekildi?

Fındıkkıran ve Dört Diyar Ne Zaman Çekildi? Nerede Çekildi?.... TV'de ilk kez yayınlanan yabancı sinema filmi Fındıkkıran ve Dört Diyar merak edilen ve araştırılan filmlerden oldu. Fındıkkıran ve Dört Diyar Ne Zaman Çekildi? Nerede Çekildi?


 

FINDIKKIRAN VE DÖRT DİYAR FİLMİ KONUSU NEDİR?

Genç Clara'nın istediği tek şey bir anahtardır. Bu eşi benzeri olmayan anahtar, vaftiz babası Drosselmeyer'ın ona geleneksel parti sırasında verdiği ve hayata zamansızca veda etmiş olan annesinin paha biçilemez altın tarağını bulunduran kutunun anahtarıdır.Ancak bu anahtar garip ve esrarengiz bir paralel dünyada kaybolmuştur. Clara bu paralel dünyada bir fare çetesiyle, Çiçekler Ülkesi, Tatlılar Ülkesi, Kar Taneleri Ülkesi olmak üzere 3 boyuta hükmeden hükümdarlarla ve yolculuğunda ona eşlik edecek olan Phillip isimli bir askerle tanışır.Clara ve Phillip, despot Zencefil Anne'nin yönetimindeki 4. boyutta da anahtarı aramak ve dengesi bozulmuş olan paralel evrene denge getirebilmek için cesur olmalıdır.

 

FINDIKKIRAN VE DÖRT DİYAR FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

 
Morgan Freeman
 
Helen Mirren

 
Keira Knightley
 
Richard E. Grant

 
 Mackenzie Foy

 
Matthew Macfadyen
 
Ellie Bamber

 
Jayden Fowora-Knight
 
Miranda Hart

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al