Sosyal Medya

MasterChef Final Turunda Kimler Geçti? Kimler Kaldı?

MasterChef Final Turunda Kimler Geçti? Kimler Kaldı?.... MasterChef 3'lü düellolar tamamlandı ve ana kadronun oluşturulması için 3'lü düelloları kazanan yarışmacılar ile final turu yapıldı. 14 kişi arasından 6 kişi ana kadroya girmeye hak kazanacak diğer yarışmacılar ise elenecek. Birçok kişi tarafından merakla takip edilen MasterChef'te kimlerin final turunu kazandığı araştırılıyor.


 
TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor! 

 
TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak? 

 
 
1 Ağustos Pazar günü yayınlanan 26.bölümde Şefler yarışmacılardan testi kebabı yapmalarını istedi. 14 yarışmacı kıyasıya mücadele vererek ürünü yaptı. Şeflerin değerlendirmesi sonrasında ise;

 
Turu Geçenler:
 
Fatma

 
Ateş
 
Berk

 
Sergen
 
Tunahan

 
Milhan

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al