Sosyal Medya

TRT 1 Mahrem İzle 7.Bölüm 2 Ağustos Pazartesi Tek Parça İzle

TRT 1 Mahrem İzle 7.Bölüm 2 Ağustos Pazartesi Tek Parça İzle.... 15 Temmuz hain FETÖ darbesinin arka planını ele alan Mahrem yeni bölümü TRT 1'de izleyicisi ile buluşuyor. 15 Temmuz'un planlayıcısı FETÖ nasıl kumpas kurdu? Bütün ayrıntıları ile Mahrem'de işleniyor.


 

Örgütten olmayan öğrencilere yapılan psikolojik ve fiziksel işkenceler İzmir Menteş Kampı’nda sınırlı kalmayıp Harp Okulu’nda da devam etmektedir. Örgütten olmayan öğrencilere uygulanan eziyetler sonucunda öğrenciler durumu daha üst makamlara taşıyarak şikayette bulunurlar. Fakat Harp Okulu’na denetime gelen askeri savcıya komutanlar tarafından askerlere farklı muamele yapıldığını söyleyenler de “şok mangası“na dahil edilirler. İşkencelerin dozu her gün artmakta ve örgütten olmayan Anadolu’nun temiz evlatları askeri okuldan ayrılmaya zorlanmaktadır. Artık bu işkencelere dayanamayan Harbiyelilerden bazıları okuldan ayrılırken bazıları ise bu psikolojik ve fiziksel şiddete daha fazla dayanamayarak intihara kadar sürüklenir.

 

MAHREM 7.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al