Sosyal Medya

Baş Tacım 46.Bölüm Yeni Bölüm İzle 7 Ağustos Cumartesi

Baş Tacım 46.Bölüm Yeni Bölüm İzle 7 Ağustos Cumartesi.... Kanal 7'nin yabancı dizisi Baş Tacım 46.Bölümü ile ekranlara gelecek. Her gün birbirinden heyecanlı sahneleri ile ekranlara gelen Baş Tacım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak?


 

RASİKA AMACINA ULAŞABİLECEK Mİ?
 
Baş Tacım’da bu akşam Varşa’nın evinde nişan töreni devam eder. Düğünün iptal olmasını isteyen Rasika Satiş’in annesine Varşa’nın geçmişiyle ilgili şeyler anlatır. Bunları duyan Satiş’in annesi nasıl bir tepki verecek?

 
46. Bölüm
 
Archana Shravani’nin doğumuna az kaldığı için onun ev işi yapmasını istemez. Shravani ise buna öfkelenip Archana’ya hayatına müdahale etmemesini sert bir şekilde söyler. Varşa Savita’yı nişan törenine çağırır. Savita bu daveti kabul eder ve ailesiyle birlikte törene gider. Rasika’yı gören Deshmukh ailesi gerilir. Solu önceki törende yaşananlar için Savita’dan özür diler. Rasika Satiş’in annesine Varşa’nın eski sevgilisiyle ilgili her şeyi anlatır. Bunu öğrenen Satiş’in annesi ne yapacak?

 

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al