Sosyal Medya

Operasyon 41 Yarışması Nerede Çekiliyor? Kanal D Operasyon 41

Operasyon 41 Yarışması Nerede Çekiliyor? Kanal D Operasyon 41.... Kanal D'de 4 Temmuz akşamında yayınlanmaya başlayan Operasyon 41 yarışması merak edilen ve araştırılanlardan oldu. Yarışmanın sunucusu, oyuncuları ve nerede çekildiği merak ediliyor.


 

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Operasyon 41 yarışma programının sunuculuğunu Hasan Yalnızoğlu üstleniyor. Tanıdık isimlerin de olduğu programda iki ayrı timin rekabeti ekrana gelecek. Yok Ediciler ve Kötüler adlı timler kazanmak için karşı karşıya geliyor...

OPERASYON 41 YARIŞMASININ KONUSU
 
Yarışmada, kendi alanlarında birçok ödül ve başarıya ulaşmış 10’ar kişilik iki tim mücadele edecek. Bu timler zorlu doğa şartlarında eğitilip, askeri simülasyon oyunlarıyla farklı mekanlarda yarışacak. Görev oyunları, erzak, teçhizat ve liderlik oyunlarıyla gizli ve tehlikeli görevleri yerine getirmeye çalışan yarışmacılar, “Seçilmiş Savaşcılar Timi”ne girmek için kıyasıya mücadele edecek. Şampiyon yarışmacı ayrıca büyük ödülü de kazanacak.

 
Her bölümünde izleyicileri farklı aksiyon ve maceranın beklediği programda, takımlar büyük ödüle ulaşmak için hem birbirleriyle hem farklı oyunlarda fenomenlerin de içinde yer alacağı “Yok Edici” ve “Kötüler” olarak belirlenen iki ayrı timle mücadele edecek.
 
Büyük bir bölümü Kandıra'da çekilen yarışmanın dron görüntüleri usta dron pilotlarından Cemal Kandemir tarafından çekildi. (Kandıra, Kocaeli'nin ilçesidir ve Kocaeli Yarımadası'nın kuzeyinde yer alır.)

 
 
OPERASYON 41 YARIŞMACILARI

 
Binlerce kişi arasından titizlikle seçilen yarışmacı kadrosunda tanıdık isimler var. 17 Türkiye birinciliği bulunan yüzücü Merve Taneli, 2014 Best Model of Turkey ve Best Model of World birincisi Caner Tanrıverdi, MMA şampiyonlukları bulunan Kübra Gölcü ve alanında önemli başarıları olan birçok sporcu Operasyon 41’de mücadele edecek.
 
OPERASYON 41 SUNUCUSU

 
Yarışmanın sunuculuğunu bir dönem Survivor'a da katılan Hasan Yalnızoğlu yürütüyor. Yarışma ise sıra dışı konsepti ile dikkat çekiyor. 

 
Hasan Yalnızoğlu (d. 20 Ekim 1974; Üsküdar, İstanbul), Türk dansçı, manken, oyuncu ve profesyonel güreşçi.
 
Aslen Rizeli
  olan Yalnızoğlu, 6 yaşında jimnastikle başlayıp aynı zamanda çok sevdiği futbolla da ilgilendi. Sonraki yıllarda yüzme sporunda başarılar kazandı. Ailesinin semt değişikliği yapması ve tesis yetersizliği sebebi ile çok sevdiği jimnastik ve yüzme sporundan uzak kaldı. Orta öğrenimini Pendik'te tamamladı.
 
En yakın spor salonu Kung Fu branşında olduğu için çalışmalara burada devam etti. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi Yöneticilik mezunu. Spor kariyerinde birçok başarısı olan Yalnızoğlu, daha sonradan dans ve oyunculuk alanında da önemli başarılar elde etmiştir.

 
Sultans of the Dance ve Anadolu Ateşi dans gruplarında baş dansçı olarak görev alan Yalnızoğlu, 2007 yılında kendi gibi dansçı olan Tatiana Ruichiana ile evlendi.
 
Sinema filmlerinde rol alan Hasan, Show TV'de yayınlanan Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Nihat Altınkaya'nın ardından ikinci oldu.

 
2013 yılında Şişli'de kendine ait bir spor salonu açmıştır.
 
2014 yılında "Öğrenilmiş Duygular" adındaki kişisel gelişim kitabını çıkardı.

 
2015 yılında, Acun Ilıcalı'nın TV8 ekranlarında düzenlediği Survivor All Star yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır. Yarışmada 124 gün kaldıktan sonra 18. haftada adaya veda eden Hasan Yalnızoğlu, yarışmayı 5. olarak tamamlamıştır.
 
Ayrıca 1997 yılında kadınlarda Deniz Akkaya'nın erkeklerde de Kenan İmirzalıoğlu'nun birinci olduğu Best Model of Turkey yarışmasında Hasan Yalnızoğlu ikinci olmayı başardı. Hasan Yalnızoğlu Best Model'de Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte jüriden 28 puan aldı. Puanlar eşit çıkınca jüri başkanı Erkan Özerman, tercihini İmirzalıoğlu'ndan yana kullandı ve İmirzalıoğlu Best Model seçildi. Bunun üzerine Özerman, Hasan'ı Hindistan'da yapılan Mister International'a götürdü. Hasan, bu yarışmada da dünya ikincisi oldu. Birinciliği de İngilizce bilmediği için kaybetti.

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al