Sosyal Medya

Bir Zamanlar Çukurova 24 Haziran Perşembe Son Bölüm 102.Bölüm İzle

Bir Zamanlar Çukurova 24 Haziran Perşembe Son Bölüm 102.Bölüm İzle.... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden heyecanlı sahneleri ve meraklandıran bölümleri ile reyting rekorlarının bir numarası olmayı sürdüren Bir Zamanlar Çukurova 24 Haziran Perşembe 102.Bölümü ile izleyicisinin karşısına geçiyor. Bu hafta sezon finaline gidecek olan Bir Zamanlar Çukurova 3 ay kadar ekranlardan uzak olacak.


 
ÜZÜM KIZ ARTIK GERÇEK BABASINA DA KAVUŞUYOR
 
Saniye'nin Üzüm'e kötülük yapacağını düşünüp kafasına odunla vurduğu Cumali, hayati tehlikeyi atlatıp, taburcu olur ve çiftliğe geri döner. Züleyha'nın da Saniye'nin de gönlü, Üzüm'ü öz babasından ayırmaya kıyamayacaktır. Ancak Cumali, onlara anlattığı kadar kader kurbanı mıdır? Bunu zaman gösterecektir.

 
FEKELİ'NİN YÜZÜ GÜLMÜYOR!
 
Fekeli, Fikret ve Lütfiye'nin Kerem Ali'nin başındaki bekleyişleri umutla devam etmektedir. Bahtiyar, küçük bebeğin hayata dönmesi için canını dişine takmıştır. Müjgan'ın ailesinin avukatı vazgeçip dönse de, aile vazgeçmeye niyetli değildir! Kapıları tekrar çalacaktır!

 
Fekeli, torununun yaşam savaşını kazanması için dua ederken, yasal sorunlarla da boğuşmak zorunda kalacaktır. Anlaşılan kader ile arasındaki evlat ve aşk sınavları da sona ermemiştir. Fekeli'nin kaderinde yine bir can ile sınanmak vardır! Fekeli'nin bu kez sırdaşı Çetin olacaktır.
 
ŞERMİN VE BETÜL YENİDEN TAMAMEN YAMAN MI OLUYOR?

 
Sevda ve Ümit ortalıktan yok olmuştur. Betül ve Şermin, konuyla hiç ilgileri yokmuşçasına Yaman sofrasında başköşeye yerleşirler. Hatta tüm geçmişe bir perde çekilip, Betül ve Demir yeniden iki kardeş gibi işbirliği yapmaya bile başlayacaktır.
 

 
 

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al