Sosyal Medya

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova Sevda Ölecek mi?.... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 100.Bölümü ile ekranlara geldi.


 

ATV ekranlarında yayımlanan Bir Zamanlar Çukurova 102. bölümde ekrana ara verecek. Ancak hemen öncesinde bir ayrılık haberi gündeme geldi. Sevda'yı canlandıran Nazan Kesal'ın ekibe veda edeceği belirtildi. Birsen Altuntaş'ın duyurduğu haberde, ''Reyting rekortmeni dizinin Sevda'sı, usta oyuncu Nazan Kesal ekibe veda ediyor. Kesal'ın adı bir süredir Bergen filminde Demet Evgar'ın annesi rolü için geçiyor.'' ifadeleri yer aldı.

NAZAN KESAL KİMDİR? 

 
Kesal, 28 Mart 1969 tarihinde Manisa'da dünyaya geldi. İlköğretim ve liseyi Manisa'da tamamlamasının ardından yüksek öğrenimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk bölümünde 1991 yılında bitirdi.
 
Eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşen Nazan Kesal, Tv dizileri, sinema ve reklam filmlerinde rol aldı. 1996 - 2004 yılları arasında Diyarbakır Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nde oyuncu ve yönetmen olarak görev yaptı. 2004 başında Bursa Devlet Tiyarosu'na atanan sanatçı, Ankara Sanatevi Tiyatrosu, Tiyatro Ayna, Tiyatro İstanbul, Diyarbakır Sanat Merkezi gibi özel topluluklarda da çalıştı. Beykent Üniversitesi Sinema TV bölümünde master yaptı. Kendisi gibi oyuncu Ercan Kesal'la evli ve bir çocuk annesidir.

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al