Sosyal Medya

Dünya Hali 3.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle TRT 1 İzle 4 Ağustos Çarşamba

Dünya Hali 3.Bölüm Son Bölüm Tek Parça İzle TRT 1 İzle 4 Ağustos Çarşamba.... TRT 1'in yeni dizisi Dünya Hali 3.bölümü ile ekranlara geliyor. İlk olarak geçtiğimiz hafta izleyicisi ile buluşan Dünya Hali dizisi sevilerek ve beğenilerek izleniyor. 3.bölümü 4 Ağustos Çarşamba saat 20:00'den itibaren TRT 1'de yayınlanacak Dünya Hali'nde bu hafta neler olacak?


 

Kıvılcım’ın yalancı şahitlik yapacağı davada avukat çıkması, zaten yalan söylemekte zorlanan Sinan’ı zor bir durumun içine atmıştır. Ancak Sinan’ın bu işte zorlanacağını anlayan Vural, son dakikada onu usta bir manevrayla kurtarır. Kıvılcım’a kendini fark ettirmek isteyen Sinan ise kardeşi Zeynep’in de yardımlarıyla Kıvılcım’ın bir köpeği olduğunu öğrenmiştir. Fakat Kıvılcımla iletişime geçmek için buldukları köpek ortalığı karıştırınca Azim ve Sinan yine kendilerini istemedikleri bir maceranın içinde bulurlar.

DÜNYA HALİ 3.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al