Sosyal Medya

Kalp Yarası 5.Bölüm 02 Ağustos Pazartesi Tek Parça Full İzle Kalp Yarası İzle

Kalp Yarası 5.Bölüm 02 Ağustos Pazartesi Tek Parça Full İzle Kalp Yarası İzle.... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kalp Yarası 5.bölümü ile ekranlara geliyor. İlk bölümleri ile reytinglerde ilk sırada yer alan Kalp Yarası merak edilen ve sevilen dizilerden olmayı başardı. Kalp Yarası'nın 2 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak 5.bölümünde neler yaşanacak?


 
Baha’nın Ayşe’yi kurtarmaya çalışırken yaraladığı genç ölünce hapis cezası katlanır. Zor günlerden geçen Baha, Ayşe’nin evlendiğini duyunca büyük bir şok yaşar.
 
Baha’nın durumunu öğrenince büyük bir üzüntü yaşayan Ayşe, Ferit’e karşı duygularının da yoğunlaştığını fark eder. Ferit’in Hande’ye karşı bir şey hissettiğini düşünen Ayşe ikilemde kalır. Tam bu sırada Hatay’a beklenmedik bir misafir gelir. Bu davetsiz ve beklenmedik misafir konağın altının üstüne getirir.

 
Babasının ölümüne seyirci kalan Yaman için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hande tarafından sürekli hor görülen Yaman kendine yeni bir yol çizmeye karar verir. 

 
Antakya’ya gelen gizemli misafirin peşine düşen Hande ise Ayşe’yle ilgili önemli bir bilgiye ulaşır. Tehlikeli bir oyuna girişen Hande tüm dengeleri değiştirerek oyunu yeniden kuracaktır.
 
Antakya'nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe'nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu'nun imzasını taşıyor.

 

KALP YARASI 5.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al