Sosyal Medya

Kalp Yarası 3.Bölüm 12 Temmuz Pazartesi Reyting Sonuçları

Kalp Yarası 3.Bölüm 12 Temmuz Pazartesi Reyting Sonuçları.... ATV'nin yeni dizisi Kalp Yarası 3.bölümü ile ekranlara geldi. İlk bölümleri ile reytinglerde ilk sırada yer alan Kalp Yarası merak edilen ve sevilen dizilerden olmayı başardı. Kalp Yarası'nın 12 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan bu bölümü reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı?


 

 

FERİT VE AYŞE EVLENİYOR, ANTAKYA’DA YER YERİNDEN OYNUYOR!
 
 
Ferit ve Ayşe’nin herkesin şaşkın bakışlarıaltında nikah masasına oturması, Antakya’nın gündemine damga vurur. Hande büyük bir hayal kırıklığı yaşarken; Hüseyin ve Zümrüt Varoğlu, Sancakzadelerle tüm ilişkilerini keserler.
  Gelecek planları çöken Azade Hanım ise Ayşe’yi gelin olarak kabul etmez. 

 
Ferit, herkesi aşk evliliği yaptığına inandırmaya çalışırken; Ayşe karşısında hem Hande’yi hem Azade’yi bulur.
 
Yaman, her şeyini kaybetse bile Hande’nin peşini bırakmaz; ancak Zümrüt, Hande’nin bir şeyler sakladığından şüphelenmektedir.

 
Antakya'nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe'nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu'nun imzasını taşıyor.
 
REYTİNG SONUÇLARI:

 

dini sohbetler dini sohbet islami sohbetler islami sohbetler defacer hacker blog islami radyo oyuncu forumu türk takipci satın al